Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Gniezno

Gniezno: Dieta Alleluja - odżywiaj się zdrowo

9.11.2011, Kluby zdrowia

Ostatnie spotkanie gnieźnieńskiego klubu zdrowia prowadzonego przez lokalną filię  Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) upłynęło pod znakiem nowej diety opracowanej przez doktora George’a Malkmusa. Prelegent Mirosław Hartwich, kierownik klubu wygłosił wykład na temat Diety Alleluja, opierając się na informacjach zaczerpniętych z książki Malkmusa.  

Podstawą tego rewolucyjnego sposobu odżywiania jest tzw „raw food”, czyli surowa żywność. Jego twórca wyszedł z założenia, że tylko jedzenie pochodzące z natury, pozbawione chemii i sztucznych konserwantów jest naprawdę wartościowe. Zaleca więc spożywanie świeżo wyciśniętych soków, surówek oraz szejków. Ten rodzaj diety to nie tylko sposób odżywania, ale również styl życia.

– Oprócz wykładu prezentowaliśmy wyciskanie soków ze świeżych warzyw i owoców, a nawet natki selera, pietruszki, szpinaku itp. Odbyła się także degustacja soków. W spotkaniu uczestniczyło ok. 15 osób – relacjonuje Mirosław Hartwich. – Na kolejnych zajęciach będzie kontynuowany ten sam temat, ale tym razem będzie połączony z prezentacją i degustacją posiłków sporządzonych według zasady„raw food”.  

Spotkania Klubu Zdrowia „Odnowa” obywają się w pierwsze środy miesiąca, o godz. 19 przy ulicy Sobieskiego 20 (siedziba klubu „Promyk”).

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)


Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Gniezno

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0270 6730
z dopiskiem: „filia Gniezno”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij